• Художники
 • Наші проекти
 • Календар
 • Галерея
 • Контакти
 • Арт-пікнік
 • Про нас

  199340_365257293559460_1425581058_n

  Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України – це благодійна організація, створена в жовтні 2012 року українською телеведучою, журналістом, режисером Славою Фроловою. Головною метою проекту є зміцнення українського сучасного мистецтва, а також підтримка нового покоління українських художників.

  Протягом перших 6 років фонд успішно впливає на формування мистецького середовища в Україні, об'єднуючи представників різних молодих художніх і експериментальних арт-течій. За цей час фонд співпрацював з 510 художниками, провів 70 виставок по всій Україні. Проект став платформою для «діалогу» між представниками світу сучасного мистецтва та широкої аудиторії, включаючи представників шоу-бізнесу, культурних діячів, колекціонерів.

  У 2013 році фонд створив мультидисциплінарний культурно-соціальний проект «Арт-Пікнік» в Києві, де провів три літні сезони. А з 2014 по 2017 рік – також в Одесі, Рівному та Харкові. На «Арт-пікніку» проходять освітні та культурні події, масові заходи, фестивалі, майстер-класи для всіх бажаючих. Це перша та найбільша в Україні безкоштовна ініціатива взаємодії, підтримки та розвитку багатьох видів мистецтва для об’єднання творчих людей, обміну досвідом та ідеями. За перші роки роботи проект вже відвідали 5 500 000 людей.

  Фонд самостійно організовує культурні заходи за участю молодих та вже відомих митців України, а також активно взаємодіє з арт-центрами, музеями, галереями, проектами та культурними подіями як в Україні, так і за її межами. Так з 2018 року Фонд почав активну діяльність у міжнародному форматі, відкриваючи перший сезон «Арт-Пікніка» у Польщі та розпочавши перший Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка. Основна мета цього проекту – привернення уваги до питання культурної освіти, особливо у віддалених містах та селах, та створення для дітей «вікна можливостей» і шлях до реалізації їхніх мрій через творчість. Конкурс щорічний і націлений на формування спеціальної просвітницької платформи для розвитку дітей.

   

  Контакти

  Ви художник - надішліть свої роботи з короткою довідкою про себе і контактами на
  elementpitaniya@gmail.com

  Ви колекціонер або просто цікавитеся придбанням мистецтва
  slavafrolova@gmail.com

  У вас виникли ідеї щодо співпраці або інші пропозиції - зв'язуйтеся з командою
  slavassistant@gmail.com