• Художники
 • Наші проекти
 • Календар
 • Галерея
 • Контакти
 • Арт-пікнік
 • Про нас

  199340_365257293559460_1425581058_n

  Вітаю, мене звуть Слава Фролова.

  Хочу представити вам мій новий проект в підтримку молодих художників.

  Наша країна сьогодні надає художникам чудові можливості для самореалізації, але, не дивлячись на те, що в Україні швидко і активно формується арт-середовище, все ж таки молодому творцю досі вкрай важко вижити і лишатись в статусі художника або скульптора, не розмінюючи себе на щось більш затребуване: дизайн, будівництво, поліграфію, наслідування успішних колег та інше.

  Відсутність «органу» адаптації художників до самостійного, творчого, дорослого життя приводить до того, що українське образотворче мистецтво несе невиправні втрати.

   

   

  Отже, про сам проект

  Основна ідея - це менеджмент, кураторство в підтримку молодих, маловідомих, проте талановитих художників, які хочуть присвятити себе виключно мистецтву. З іншого боку, це створення нового для України формату арт-менеджменту, а також навчання, практика і працевлаштування талановитих, уважних і відповідальних менеджерів, які готові присвятити себе служінню мистецтву.

  Метою проекту являється просування художників нашої платформи, їх популяризація, виставкова діяльність.
  В планах активна взаємодія з існуючими арт-центрами, проектами і культурними подіями країнами, ближнього і дальнього зарубіжжя. А також самостійне продукування культурних, соціальних і освітніх заходів за участі наших художників.

  Наша платформа вже працює. Ми влаштувались в Києві, Львові і Одесі. На сьогоднішній момент вже активно проходять соціально-культурні проекти і виставкова діяльність. Якщо вас зацікавило вищесказане, і ви готові брати участь в нашому проекті підтримки молодого мистецтва України, зв'язуйтесь з нами.

   

  Контакти

  Ви художник – пришліть свої роботи з короткою довідкою про себе і контактами на
  elementpitaniya@gmail.com

  Ви колекціонер або просто цікавитесь придбанням мистецтва
  slavafrolova@gmail.com

  У вас виникли ідеї з приводу співробітництва або інші пропозиції – зв'язуйтесь з моїми асистентами
  slavassistant@gmail.com

   

  Про сайт

  Наш портал простий у користуванні і наповнений не тільки діловою інформацією – для пошуку картин з метою придбання – ми вирішили зробити його місцем зустрічі для тих, кого об'єднує любов до мистецтва.

  Електронна галерея і художники – щоб знайомитись з новими іменами; зручні календарі подій України і зарубіжжя – тепер ви першими будете в курсі культурного життя нашої країни і світу; ще ми з моєю командою будемо балувати вас цікавою інформацією у вигляді невеликих авторських статей, репортажів і постів (див. в закладках дайджест і наші проекти).
  Здійсніть віртуальну прогулянку по нашому Арт-Пікніку Слави Фролової і познайомтесь ближче з цим душевним проектом.