• Художники
 • Наші проекти
 • Календар
 • Галерея
 • Контакти
 • Арт-пікнік
 • Нікому невідома знаменита Фройд

  Фройд

   

  Днями, у мистецькій галереї Гері Боумена, відкрилася виставка правнучки Зігмунда Фрейда, доньки популярного
  британського художника Люсьєна Фрейда - Люсі МкАдам Фрейд. До 5 грудня львівська публіка має можливість віч-на-віч вперше зустрітись з її творчістю.

  Експозиція з назвою “Ігри розуму”, що має подвійне значення : “азартні ігри та людські ігри у життя” - з слів Люсі, співзвучна з самою нею і є результатом 9-ти місячної роботи з часу знайомства з власником галереї та благодійного фонду Гері Боумена. Він ж, до слова, захоплюється покером, що й підштовхнуло МкАдам Фройд на створення такої "ігрової" експозиціі.

  Більшість робіт виконані в техніці монопринту: олійні фарби наносяться на пластикову основу, яка дає текстуру. До фарб притискається закріплений папір, і утворюється перевернутий відбиток, який згодом мисткиня висушує кілька тижнів поспіль, а тоді накладає наступний шар фарби. Найцікавішим для неї є процес пошуку ідеї для картини, який може виразитися згодом у абстрактному чи напівабстрактному малюнку.

  Техніка монопринту приваблює авторку можливістю ризику: адже не завжди можна вгадати, якою вийде робота на кінцевому етапі.

  Попри відоме ім’я, та те, що роботи неодноразово ставали лотами на світових аукціонах Christies, Bonhams та Sotheby's, а також виставлялись у Mayfair Art Club, Mall Galleries, Originals Contemporary Printmaking Show та the Royal Academy Schools, у Львові шаленого ажіотажу вони не викликали. Втім, в гостьовій книзі галереї і позитивних відгуків не бракує…

  Моїх очікувань ім’я не виправдало. І це якось сумно. Так, наче, кольори змішані в брудні плями… Та загалом, картини в цілому, виглядають досить убого.) Власне для цієї теми, вона обрала незвичну техніку виконання, що для мене також залишається недоречним. Кажуть, незабаром Люсі планує повернутись в Україну ще раз, але вже з презентацією нового проекту який, сподіваюсь, вразить більше.

  Catherine Luch

  Додати коментар:

  Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.

  Коментарі: (0)