• Художники
 • Наші проекти
 • Календар
 • Галерея
 • Контакти
 • Арт-пікнік
 • Відкриття виставки колажів Саши Марчук «Minerals»

  В суботу, 9 лютого, у затишній атмосфері львівської галереї-батярні «Правда б» відбулося відкриття виставки колажів Саши Марчук «Minerals». Саша тендітна дівчина, що володіє потужною силою духу і надзвичайно величезним внутрішнім космосом. ЇЇ внутрішній світ - об’ємний, делікатний і вишуканий, саме його вона і оголила перед глядачем, представивши на одній стіні автобіографічний літопис, що увібрав в себе різні моменти з її життя, різні періоди творчості і  різні техніки виконання творів.

   7

  Колаж – це не назва техніки у якій виконано роботи виставки, а швидше вибірковість у світовідчутті, яку пропонує нам автор. Вона закликає нас до пошуку власних відчуттів і емоцій та особистого трактування побаченого. Для максимального звільнення  простору для лету фантазії глядача художниця відмовляється від письмової декларації ідей виставки заміняючи їх візуальною концепцією.

   «Я можу розказати, що я бачу але це не означає, що тут саме це зображено, кожна людина повинна шукати щось своє. Ця виставка -  збірка мікроелементів місць, в яких я бувала за останні роки, якісь переживання, якісь елементи в повітрі, які я змогла вхопити, дні, година, секунди, моменти. Це не особисте, я відчуваю себе осторонь цього, це щось значно більше, адже прокинувшись з ранку мені здається, що це не я намалювала, а воно тут було», каже Саша.

  вистака 08.02

   Представлені роботи виконані у авторській техніці художниці, - це і живопис, і графіка і фотографія, зміксовані та доповнені різними елементами. Саша не боїться експериментувати і  включає в свої роботи найрізноманітніші шматочки цього світу, якщо відчуває в цьому потребу. Мушлі, мох, частинка кінескопа знайденого на вулиці, клапоть жовтої господарської рукавички - ось  неповний перелік тих  речей які використані у роботах мисткині. Саша пояснює це так: «Мені не важлива ціна цієї речі куплена вона за великі гроші чи знайдена на вулиці, важливий її зміст, що вона в собі несе, коли це щось магічне. Я думаю нас оточує щось казкове і кожен сантиметр цього світу може нести в собі ще один світ». Серія робіт  «long wave» (довга хвиля), це перша серія графічних робіт Саші і перша серія фотографій, адже за словами художниці фотографія несе в собі ще один малюнок і це тут власне зображено.

   Загалом, каже Саша, що не потрібно багато говорити, потрібно відчувати, адже головне це не  розум чи очі, важливо відчути це серцем і пропустити крізь себе.

  Долучитись до космічного світу робіт Саши ви зможете у галереї-батярні «Правда б»(Львів, вул. Вірменська 25).

  Діана, sf-group

  Додати коментар:

  Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий.

  Коментарі: (0)